Ana Sayfa / Hastaneye Gelmeden Önce

Her zaman sağlıklı günlerinizde sizlerle görüşmeyi diliyoruz. "Endişelerimizin çoğu, bizi nelerin beklediğini bilmediğimiz durumlarda ortaya çıkar" sözünden yola çıkarak, hastanemizde geçireceğiniz zamanı etkin kullanarak, işlemlerinizin rahatlıkla sağlanması ve hastanemizdeki vakitlerin huzurlu geçirmesi açısından gelmeden önce yapmanız gereken konular hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz...

 

Bizler her türlü endişenizi ve sıkıntınızı en aza indirmek ve hastanemizde sizleri huzurlu bir şekilde ağırlamak için 24 saat yanınızdayız.

 

Hastanemize gelmeden önce; yaptıracağınız işlemler ve gerekli hazırlıklar hakkında her türlü bilgiyi, hastane santral numaramız 296 6000 no’lu telefonu arayarak Çağrı Merkezindeki görevlilerimizden yardım alabilirsiniz. Onlar sizin her türlü yardım çağrınıza, her türlü bilgi isteğinize cevap vermek ve sizlere hastanemizle ilgili her konuda yardımcı olmak üzere 24 saat telefon başında sizleri dinliyor olacaklardır. Çağrı Merkezimizden, hastanemizin bölümleri, doktorları ve çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. İlgili birimler için telefonla randevu taleplerinizi yine bu arkadaşlarımız karşılayacaktır. Çağrı merkezi görevlisi arkadaşlarımız hastanemizdeki yakınlarınızdır... Sizin için hastanedeki her türlü süreçler hakkında bilgi vererek, sorularınızı yanıtlayarak işleyişlerimiz hakkında bilgi vermektedirler.

 

Ayrıca internet sayfamızdan (www.pau.edu.tr/hastane) Online-Randevu işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Hastanemize gelirken lütfen yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızı/ehliyetinizi varsa hastane kimlik kartınızı ve sigorta kartınızı (özel/devlet) getiriniz. Bunlar sizin hastanemizdeki gerek poliklinik gerekse yatış işlemleriniz için gerekli olacaktır. Hastanemize ilk kez geliyorsanız arkadaşlarımız, sizin bilgilerinizle ilgili bir form doldurmanızı isteyeceklerdir.

 

Tedavinizin sürekliliğinin sağlanabilmesi için evde kullandığınız ilaçlarınızı, ilgili röntgenlerinizi, tetkik sonuçlarınızı ya da raporlarınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz.